Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Волонтерський рух Маскувальна сітка нашим захисникам від грінченківців

Маскувальна сітка нашим захисникам від грінченківців

У квітні 2015 року в приміщенні навчального корпусу №1 Київського університету імені Бориса Грінченка були розміщені необхідні матеріали та основа, завдяки чому всі небайдужі змогли долучитися до ініціативи студентів та сплести маскувальну сітку для бійців АТО.

Активну участь в акції брали студенти різних курсів, а також викладачі, аспіранти й технічний персонал – грінченківці як тільки знаходили хвилинку вільного часу, – вплітали вузлик за вузликом зі щирою надією на перемогу захисників і мирне майбутнє.

Готову маскувальну сітку передали 54-му окремому розвідувальному батальйону (ОРБ) куріня УНСО, в якому наразі самовіддано несе військову службу і наш студент Віталій Кузьменко.