Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Волонтерський рух Подяка Університету за підтримку бійців АТО

Грамота Київському університету імені Бориса Грінченка від керівництва відділу прикордонної служби "Красна Талівка"

Грамота Київському університету імені Бориса Грінченка від відділу прикордонної служби "Красна Талівка"

Ми - учасники Всеукраїнської акції "Добро жменями"

Шановні грінченківці! Спільними зусиллями ми долучилися до Всеукраїнської акції "Добро жменями" ("Збирай кришечки на протези для воїнів", "Те, що ти викидаєш у сміття, може повернути бійця до нормального життя") і маємо вже певні результати.

Ми зібрали 20,6 кг сировини. В цій акції до нас приєдналися педагогічний колектив та учні НВК №209 "Cузір'я" м.Києва.

Дякуємо всім за милосердя, небайдужість та тепло Ваших сердець!

Акція продовжується, тому що наша енергія творити добро - невичерпна.

Бійці та командування батальйону спеціального призначення "Полтава" висловили подяку Київському університету імені Бориса Грінченка за підтримку

podiaka ato 03 11 15

Подяка Університету за підтримку бійців АТО