Звіт про І транш гуманітарної допомоги бійцям АТО

20 лютого 2015 р., наш Університет долучився до колони, яка відвезе гуманітарну допомогу в зону АТО під Дебальцеве у 28-му танкову, 16-ту вертольотну, 128-му гірсько-піхотну. До благодійної акції долучилися студенти та співробітники Університету.

Загалом було зібрано близько 2 тонн гуманітарного вантажу, зокрема продукти харчування, ліки, книги, засоби особистої гігієни та інше.

Наш Університет постійно надає допомогу бійцям АТО, які самовіддано переносять труднощі військової служби, виборюючи наше право на життя. Так, на початку 2014 року Університетом було зібрано та передано до Державної казначейської служби в Києві платіжне доручення на суму 312 тис. 179 грн. на підтримку Збройних сил України; співробітники та студенти Університету від першого дня антитерористичної операції працювали волонтерами і передавали допомогу військовим; деякі наші співробітники весь свій вільний час витрачають на ремонтування військової бронетехніки, що постраждала в зоні проведення АТО, та допомагають усіма можливими способами.

У складних умовах учасники АТО відстоюють цілісність нашої держави. Сила армії – це мужність, хоробрість, дух її воїнів, тому для їх підтримки потрібна наша допомога. Коли ми разом – ми непереможні!

Повний список гуманітарної допомоги від Київського університету імені Бориса Грінченка.