heart

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.
В Київському університеті імені Бориса Грінченка пройшла низка загальноуніверситетських заходів, присвячених Дню святого Валентина. Святково прикрашені холи Інститутів, Університетського коледжу вже при вході всім задавали піднесеного настрою, працювала «Пошта кохання» - кожен мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а симпатичні амурчики із задоволенням передавали їх адресатам.
Яскравою культурно-мистецькою подією став концерт-презентація кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв «Усі пісні про любов», в якому взяв участь Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України під орудою керівника проекту, заслуженого діяча мистецтв України, відмінника освіти України, завідувача кафедри, доцента - Олега Мамченко.
Свої виступи грінченківцям подарували: народний артист України, професор Фемій Мустафаєв, народна артистка України, професор Антоніна Мамченко, заслужена артистка України, доцент Рімма Шаповалова, заслужений діяч мистецтв України, професор В’ячеслав Полянський, заслужений діяч мистецтв України, доцент Тимур Полянський, солістка Національної опери України, старший викладач Олена Гончарук, композитор, заслужений діяч мистецтв України Євген Пухлянко, студенти Інституту мистецтв – лауреати всеукраїнських конкурсів і фестивалів.
Творчий тандем Майстрів та студентів об’єднав виконавську майстерність досвідчених артистів і набуття сценічного досвіду обдарованою студентською молоддю.
Емоційною кульмінацією концерту-презентації стало вітальне слово Ректора Віктора Олександровича Огнев’юка, вручення квітів артистам, бурхливі оплески глядачів.
За традицією, весело та креативно День святого Валентина відсвяткували в Інститутах, Університетському коледжі. У Гуманітарному інституті відбулося шоу «Шлюб на один день». Всі закохані пари мали змогу зареєструвати свої почуття у «експрес-рагсі», а студенти, кохання яких палке та непереможне, змагалися за право відсвяткувати феєричне весілля від «ППЦ Event Management». На цьому весіллі було все: і свідки, і букет нареченої, і цигани, і навіть бійка.
До Дня закоханих Інститут лідерства та соціальних наук провів свято краси та чарівності «МІСТЕР+МІС Інститут 2012». Провідною темою шоу-програми, в якій взяли участь 10 студентів-грінченківців, стали Франція, Париж. За підсумками всіх конкурсів МІС Інституту стала Олена Ткаченко, а МІСТЕРОМ Інституту було обрано Дмитра Бутовського.
В Інституті мистецтв в рамках соціального проекту «Київський університет імені Бориса Грінченка - киянам» проведено майстер-клас із виготовлення ексклюзивних святкових валентинок. Відбулась яскрава конкурсна розважальна шоу-програма «Це шалене кохання», насичена оригінальними жартами ведучих, веселими конкурсами, привітаннями. Фіналом святкового вечора стало визначення найкращої пари Інституту, яка уклала шлюб на один день та отримала дипломи ідеального «Чоловіка» та «Дружини».
Вітати один одного та анонімно освідчуватись у коханні студенти Інституту психології та соціальної педагогіки почали ще 10 лютого, завзято опускаючи до скриньки Амура валентинки. А завдяки ворожінню, кожен бажаючий мав змогу випробувати долю та дізнатися ім’я своєї половинки. Всі студенти мали змогу взяти участь у конкурсній програмі «Amore mio», під час якої було перевірено вміння студентів робити компліменти, співати серенади, носити кохану на руках та навіть впізнавати другу половинку із заплющеними очима. Переможці отримали солодкі подарунки.
До Дня закоханих в Педагогічному інституті було проведено конкурс ессе, віршів та літературних творів «Пишу про тебе, любове», фотоконкурс «Я так тебе люблю», жива газета «Кохання – це...», в якій кожен мав змогу поділитися своїми думками на вічну тему кохання. Твори переможців літературного конкурсу було оформлено в яскраву стіннівку. Вона стала справжньою прикрасою Інституту в цей святковий день, що завершився захоплюючим концертом «Любові зоряний політ».
14 лютого Університетський коледж було прикрашено валентинками, повітряними кульками та цитатами про кохання із творів поетів та письменників про кохання. Академічні групи підготували яскраві стінгазети, присвячені святу.
Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм грінченківська родина відзначила День святого Валентина.
Вітаємо зі святом! Бажаємо Вам, дорогі грінченківці, всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!

 

Вітальне слово ...
Натхненний валь...
Чарівні амурчик...
Концерт-презент...
Кращі вірші про...
Пошта кохання в...
Пошта кохання
Учасники соціал...
Студенти Педаго...
Кохайте і будьт...
Студенти Інстит...