18 жовтня 2018 р. в рамках проекту Erasmus+ "Європейський форум для поглибленого співробітництва у навчанні" (EFFECT) EUA та 11 партнерів з 10 різних країн вивчали підходи до підвищення рівня освіти та інституційних стратегій викладання та навчання. 

 

Цей флагманський звіт ЄАУ містить дані з більш ніж 300 вищих навчальних закладів у 48 європейських країнах. Тенденції 2018 р. розкривають, як викладання та навчання в європейських ЗВО розвивається в контексті зміни вимог, технологічних та соціальних змін, а також політики та реформ на європейському та національному рівнях. 

 

7-10 квітня 2019р., Дубровник, Хорватія

Заявки приймаються до 14 січня!!!

Під час майстер-класу Ви зможете взаємодіяти з експертами та колегами в інтерактивних сесіях для обговорення реальних ситуацій та глобальних тенденцій та отримати практичні інструменти та ідеї для моніторингу та оцінки практики інтернаціоналізації.

Реєстрація за посиланням: http://database.unica-network.eu/registration/151

У 2019 році МАУ розпочне серію інституційних візитів. Метою цих візитів є створення можливостей для обміну між членами під час зустрічі в університеті, який дуже просунувся у використанні цифрових інновацій для вдосконалення вищої освіти, щоб навчитися на досвіді цього університету. Метою програми є зміцнення потенціалу шляхом обміну інформацією та досвідом. Метою візитів сайту є те, що учасники отримують нові уявлення про те, як використовувати технології та отримувати ідеї щодо адаптації та використання інформації в його / її контексті.

Загальновідомо, що заклади вищої освіти (ЗВО) тісно співпрацюють як один з одним, так і з громадянським суспільством, приватним сектором, місцевою владою та відповідальними особами. Розвиток партнерства та керування цим процесом впливають на ступінь і спосіб впливу ЗВО на суспільні процеси на національному та міжнародному рівнях в залежності від типу закладу освіти і конкретних викликів доби.