Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Події Засідання активу Наукового товариства Університету Грінченка

Засідання активу Наукового товариства Університету Грінченка

Фото з засідання активу Наукового товариства Університету Грінченка21 червня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

21 червня відбулася стратегічна сесія, присвячена плануванню діяльності Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка на 2016-2017 н.р.

У ході сесії студенти, аспіранти, докторанти та молоді вчені Університету визначили пріоритетні напрями роботи Наукового товариства:

1. Створення платформи «Наукові ініціативи» з метою реалізації наукових заходів (тренінгів, воркшопів, майстер-класів, зустрічей із провідними фахівцями різних галузей знань).

2. Створення прес-центру задля налагодження співпраці між молодими науковцями – представниками різних структурних підрозділів.

3. Створення консультаційного центру з метою надання фахової допомоги у написанні наукових робіт, пошуку інформаційних ресурсів, вирішенні актуальних проблем.

4. Створення наукового англомовного кіно-дискусійного клубу.

5. Створення проектного офісу Наукового товариства з метою активізації проектної діяльності.

6. Проведення Наукової літньої школи для молодих науковців.

7. Проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Дослідження молодих учених у контексті розвитку сучасної науки» у новому форматі.

8. Започаткування конкурсу «Кращий молодий вчений Університету Грінченка».

9. Лобіювання інтересів молодих науковців на Вченій Раді Університету.

Дякуємо всім науковцям-активістам за плідну співпрацю!