Images-loading

zasidannia naukovogo tovarystva 119 жовтня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

19 жовтня 2016 року відбулося позачергове засідання Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка.

На порядок денний були винесені такі питання:

1. Звіт Голів Наукових товариств структурних підрозділів за період з 1 вересня по 19 жовтня.

2. Розгляд питання щодо кошторису та його формування відповідно до потреб Наукового товариства.

3. Про проведення загальноуніверситетських наукових заходів у листопаді - грудні 2016р.

4. Грінченківська декада.

5. Про проведення Всеукраїнської конференції 16 лютого 2017 року.

6. Обговорення питань щодо організації та проведення Форуму молодих науковців: «Перспективи науки та стратегії її розвитку».

7. Діяльність прес-центру Наукового товариства.

8. Про рішення Наукового товариства Історико-філософського факультету щодо збереження за Куциком Русланом Ростиславовичем посади Голови Наукового товариства факультету.