Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Події Інтелектуальний брейн-ринг «Гра патріотів»

Інтелектуальний брейн-ринг «Гра патріотів»

Дата: 15.12.2016

15 грудня команда Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Університету Грінченка провела інтелектуальний брейн-ринг «Гра патріотів». Учасники проявили свою кмітливість, логіку та ерудицію у чотирьох раундах змагання. Найкращою виявилася команда Педагогічного інституту, яка здобула золоту статуетку переможця. Срібло виборола команда Історико-філософського факультету. Третє місце розділили учасники Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту і команда Університетського коледжу. Вітаємо наших переможців!