Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Події Тренінг «Лідерство та активна життєва позиція»

Тренінг «Лідерство та активна життєва позиція»

Дата: 13.01.2017 року

Місце проведення: вул. Маршала Тимошенка, 13 Б

13 січня 2017 року Голова Наукового товариства Інституту людини Альона Попова провела тренінг «Лідерство та активна життєва позиція». Захід був спрямований на розвиток у молодих науковців емоційного інтелекту, комунікабельності, впевненості у собі та цілеспрямованості. Альона Попова запропонувала учасникам тренінгу алгоритм виховання у собі лідера, а також дала корисні поради щодо того, як виявити і розвинути лідерські якості, навчитися домовлятися, формувати командний дух і багато іншого. Учасники прийшли до висновку, що одна з основних рис лідера – це здатність брати відповідальність за свої дії.

Дякуємо всім за активну участь!