Шановні грінченківці!

На освітній платформі Prometheus відкрито реєстрацію на безплатну програму «Інженер БПЛА. Базовий курс». Додатково пропонуємо ознайомитися з інженерним курсом «Народний FPV» від проєкту Victory Drones фонду технологічної допомоги Dignitase, що став доступним з 02.02.2024 на навчальній платформі Prometheus для всіх бажаючих.

Старт курсу кожні два тижні. Навчання повністю безоплатне

Детальніше ознайомитися з умовами участі в програмі можна на сайті проєкту Victory Drones або на платформі Prometheus.

З метою розвитку корпоративної культури, сприйняття, розуміння і поширення цінностей нашого Університету пропонуємо студентам перелік творів для читання:

• Стівен Кові. Швидкість довіри
  • Джордж Орвелл. Колгосп тварин
  • Еріх-Марія Ремарк. Три товариші
  • Річард Бах. Чайка Джонатан Лівінгстон
  • Ерік-Еммануель Шмідт. Оскар і Рожева пані
  • Зак Ебрагім. Син терориста
  • Деніел Кіз. Квіти для Елджерона
  • Іван Багряний. Сад Гетсиманський
  • Ювал Ной Харарі. Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього

Університет долучився до освітнього проєкту Ukraine Global Faculty, який реалізується благодійним фондом K.FUND за підтримки Міністерства освіти і науки України та НАЗЯВО. UGF охоплює основні галузі знань, зокрема мистецтво та гуманітарні/соціальні науки, бізнес та право, природничі науки та математика, інформаційні та комунікаційні технології, комп'ютерні науки.

Для студентів, аспірантів, викладачів відкрито можливість на безкоштовній основі прослухати онлайн-лекції від професорів провідних світових університетів, закордонних експертів топ-рівня та видатних підприємців.

• 100% онлайн формат;
  • доступ до архіву лекцій 24/7;
  • контент англійською з синхронним перекладом на українську;
  • широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва;
  • спікери світового масштабу, які підтримують Україну та українців;
  • можливість задати питання лектору та знайти колег за інтересами;
  • сертифікати про участь (можуть зараховуватись при підвищенні кваліфікації);
  • безкоштовний доступ для всіх учасників.

Для участі зареєструйтесь на ugf.academy, натиснувши For Participants: SIGN IN (вказувати корпоративну пошту). Оберіть у власному кабінеті лекції, які вас цікавлять. Ви можете підписатись навіть на лекції, для яких ще не призначені дати проведення. Коли контриб’ютори оберуть дати лекцій, UGF повідомить вас.

Архів подій Київського університету імені Бориса Грінченка

Наукове товариство Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує до співпраці студентів та науково-педагогічних працівників задля створення першої збірки перекладів поезій китайських письменників "Літературні крила Китаю: від часів Культурної революції до сьогодення".

Шановні грінченківці!

Театральний колектив Київського університету імені Бориса Грінченка «Чарівне місто» запрошує на курси акторської майстерності.

Шановні грінченківці!

Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка оголошує конкурс на грант для реалізації соціального проєкту «З Києвом і для Києва».