Images-loading

Відзначення Дня працівників освіти

28 вересня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

28 вересня 2017 року грінченквці відзначили День працівників освіти. У залі вченої ради відбулося нагородження співробітників відзнаками Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, а також грамотами та подяками Університету.

Після завершення нагородження та Зборів трудового колективу відбувся святковий концерт за участі викладачів, студентів Університету та школярів однієї з київських шкіл. У їх виконанні прозвучали надзвичайно чуттєві музичні та вокальні композиції, а також яскраві хореографічні постановки. Виступаючі дарували глядачам море драйву та позитивної енергетики, а зал вдячно вибухав шаленими оваціями. Традиційно, концертна програма завершилася спільним виконанням Гімну Університету.

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності