Дано старт реконструкції навчального корпусу на пр. Павла Тичини, 17

Дано старт реконструкції навчального корпусу на пр. Павла Тичини, 17

20 лютого 2019 року
м. Київ

20 лютого 2019 року між комунальним підприємством з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» (Замовник) та ТОВ «Будівельно-консалтингова фірма «Граніт» (Підрядник) було укладено договір на виконання робіт по реконструкції з надбудовою навчального корпусу Київського університету імені Бориса Грінченка на пр. Павла Тичини, 17.

Проект підкреслює пріоритети столиці – розвиток освіти, науки, спорту, адже оновлений корпус відкриє двері як студентам, так і педагогам – слухачам курсів підвищення кваліфікації. На замовлення столиці понад 40000 педагогів Києва (14000 педагогічних працівників 569 закладів дошкільної освіти, понад 23000 вчителів 505 закладів загальної середньої освіти, понад 2000 педагогів позашкільних навчальних закладів, близько 1000 працівників закладів професійно-технічної освіти та методичних установ) підвищують свою кваліфікацію в Університеті. Щорічно зростає кількість педагогічних працівників, які прагнуть удосконалювати свої професійні навички в нашому університеті, завдяки оновленим якісним програмам та потужному науково-методичному супроводу. Реконструкція посилить можливості Університету готувати професіоналів високого рівня шляхом створення комфортних умов та сучасної матеріально-технічної бази.

Нова будівля відповідатиме вимогам енергоефективності. Приміщення будуть забезпечені сучасними умовами для повноцінного навчання та підвищення кваліфікації. Буде організовано доступ до аудиторій для маломобільних груп, облаштовано пандуси та ліфти.

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Дано старт реконструкції навчального корпус...