Університет Грінченка на Дні кар’єри

17 жовтня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

17 жовтня 2019 року співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності представили Університет Грінченка на Дні кар’єри, який був організований Бородянською районною філією Київського обласного центру зайнятості (Київська обл., смт. Бородянка).

Захід відвідали близько 200 учнів 8-11 класів шкіл Бородянського району Київської області.

У рамках Дня кар’єри, що проходив у ДПТНЗ «Бородянський професійно-аграрний ліцей», представники мали змогу не лише презентувати свій заклад освіти, а й безпосередньо поспілкуватися з майбутніми абітурієнтами, проконсультувати їх щодо вступу та спеціальностей.

У своєму презентаційному виступі співробітники нашого Університету розповіли про запроваджену Нову освітню стратегію, запросили на Персональні дні відкритих дверей та зробили акцент на активній міжнародній діяльності нашого ЗВО, що сприяє обміну освітнім досвідом, адаптації кращих зарубіжних практик та мотивації студентів до успішного навчання.

Приємно зазначити, що учні цікавилися вступом саме до Університету Грінченка.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення!

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Університет Грінченка на Дні кар’єри