Освітній процес триває

20 березня 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Задля забезпечення освітнього процесу на час карантину в Київському університеті імені Бориса Грінченка створено тимчасовий розклад занять з максимальним урахуванням можливостей дистанційного навчання. Понад 80 % навчальних дисциплін, які наявні у розкладі, забезпечені власними електронними навчальними курсами, створеними у LMS Moodle. Також використовуються інші сервіси та платформи для організації освітнього процесу: Coursera; сервіси Google Suite, зокрема Hangouts Meet для організації відео занять (лекцій, практичних, семінарських), Classroom (для пришвидшення обміну файлами між викладачами та студентами); Webex Meet. Додатково використовуються популярні месенджери – Viber, Telegram, WhatsApp тощо. Працівники навчальних частин щоденно здійснюють моніторинг виконання розкладу, участь студентів і працівників у роботі на дистанційних та онлайн платформах.

Усі співробітники університету на зв’язку через корпоративну електронну пошту й у телефонному режимі.

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Освітній процес триває