Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Корпоративна культура університету Рекомендації щодо використання фірмового стилю Університету (бренд-бук)

Рекомендації щодо використання фірмового стилю Університету (бренд-бук)

Дані рекомендації — це інструкція з експлуатації фірмового стилю. Правила, викладені тут, допоможуть дизайнерам і поліграфістам зробити свою роботу коректно і якісно, а співробітникам та студентам університету простежити за дотриманням розроблених стандартів.

brend buk cover

Завантажити

З питань надання файлів оригінал-макетів звертайтеся за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo znak logo gor logo vert slide titul slide qr

Фірмовий знак логотипу

Логотип (горизонтальний)

Логотип (вертикальний)