Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Вчена рада Матеріали Вченої ради Університету Засідання Вченої ради: 2009 рік Засідання Вченої Ради 24 грудня 2009 р.

Засідання Вченої Ради 24 грудня 2009 р.

Засідання Вченої ради від 24.12.2009 року

1. Про внесення змін до структури Університету.

Доповідач: Віктор Олександрович Огнев’юк

2. Про організацію профорієнтаційної роботи в Університеті.

Доповідач: Олексій Борисович Жильцов

3. Висунення кандидатур претендентів для участі в конкурсі на присудження щорічної премії Президента України для молодих вчених.

Доповідач: Віктор Олександрович Огнев’юк

4. Схвалення до друку рукопису навчального посібника «Інформаційні технології навчання» для студентів педагогічних вищих навчальних закладів напряму підготовки 6.010102 «Початкове навчання» та вчителів (автор: Носенко Т. І.; рецензенти: Становський О. Л., доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційних технологій Національного політехнічного університету).

Доповідач: Олена Євгенівна Бондарева

5. Інформація про підсумки роботи Вченої ради Університету в 2009 році.

Доповідач: Ольга Володимирівна Караман

6. Різне.