Навчання новопризначених НПП

У серпні 2022 року традиційно організовано навчання НПП, які поповнили команду Університету Грінченка останніми місяцями. Перша група колег, переважно з факультету східних мов, дослідили ресурси корпоративного акаунту та приклади використання Google apps у освітньому процесі. Також на часі були вправи з використання ЕНК для викладання дисциплін у змішаному та дистанціному форматах, оцінювання у ситемі е-навчання, створення діяльностей у ЕНК. Заняття проводили Світлана Василенко, заступник завідувача з питань змісту та досліджень Науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти та Тетяна Терлецька Молодший науковий співробітник Центру технологій дистанційного навчання Науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти.