Цифровий хаб інноваційних рішень Університету Грінченка відкритий для освітянської спільноти!

Тренінги в Цифровому хабі Університету Грінченка

13 вересня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

13 вересня 2023 року проведено тренінгові заняття для науково-педагогічних працівників кафедри фізичної терапії та ерготерапії Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту та кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти. Тренери НДЛ цифровізації освіти представили учасникам інноваційні простори Цифрового хабу та ознайомили з імерсивними технологіями. Під час заняття учасники навчилися проводити трансляції занять на Youtube, створювати голографічні зображення та опанували спеціалізовані застосунки для навчання студентів у віртуальній та доповненій реальностях. Сподіваємось, що нові інструменти сприятимуть підвищенню мотивації до вивчення дисциплін та якості підготовки студентів.

Цифровий хаб Університету Грінченка продовжує відкривати нові можливості для розвитку грінченківської спільноти. Слідкуйте за анонсами на сторінках проєкту Цифрового хабу та фейсбук!