Тренінги в Цифровому хабі Університету Грінченка

23 серпня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

23 серпня 2023 року було проведено першу серію тренінгів для майже ста вчителів м. Києва в Цифровому хабі Університету Грінченка. Цифровий хаб - це інноваційний простір сучасних технологічних рішень для освіти, створений з ініціативи НДЛ цифровізації освіти та за підтримки ректорату Університету Грінченка. Ця ініціатива реалізується у рамках проєкту, що був визнаний переможцем у конкурсі КМДА "Громадський бюджет Києва - 2021". Придбання інноваційного обладнання, здійснене за кошти Університету Грінченка, є надзвичайно цінним у контексті цифрової трансформації суспільства та у зв'язку з процесом інтеграції України у Європейський освітній простір. Це сприяє постійному підвищенню рівня цифрової компетентності освітян міста та викладачів Університету, що є однією з пріоритетних задач.

Тренери Науково-дослідної лабораторії цифровізації освіти Світлана Василенко, Богдан Грицеляк, Сергій Олійник, Ірина Коваленко, Анастасія Тютюнник та Андрій Сизоненко провели унікальні тренінги з використання технологій BYOD та мобільного навчання, голографічних інструментів, програмних застосунків для створення AR/VR/MR, візуалізації навчальних курсів!

Учасники познайомилися з досвідом mobile learning та використання ґаджетів для ефективного, зручного і цікавого навчання цифрового покоління, зокрема, як організувати спільну діяльність учнів та учениць у класі й поза його межами синхронно з демонструванням процесу роботи та результатів на інтерактивній панелі. Обладнання має вбудовані застосунки для початкової та старшої школи, що надають готові рішення для інтерактивних вправ з різних предметів та можуть адаптуватися до певного контенту. У мультимедіа-просторі випробували практику організації інтерактивних видів діяльності з використанням розумної дошки Smart kapp, яка дозволяє створювати конспекти без зошитів, не тільки присутнім в класі, а й тим, хто працює дистанційно. У просторі робототехніки та голографії учасники тренінгу ознайомилися з прикладами використання робототехніки у навчанні та використали кілька додатків, в тому числі зі штучним інтелектом (artificial intelligence), для створення власної голограми.

Відкрили новий вимір навчання завдяки імерсивним технологіям - доповненій, віртуальній та змішаній реальності. Інтегрований простір AR/VR пропонує рішення для використання цих технологій у навчанні у класі. Застосунки для доповненої реальності дозволяють зробити процес навчання захоплюючим та ефективним.

Запрошуємо до Цифрового хабу для більш глибокого занурення, щоб бути готовими до викликів сучасності, створити стійку основу для подальшого розвитку освіти та науки в Україні!

Слідкуйте за анонсами на сторінках проєкту Цифрового хабу та фейсбук!

Тренінги в Цифровому хабі