Інформаційні партнери

Київ

Телеканал "Київ" - головний телевізійний канал столиці. Глядачі телеканалу – жителі країни, які ведуть динамічний спосіб життя і потребують великого обсягу різноманітної інформації та цікавляться подіями столиці. «Київ» органічно поєднує програми інформаційного, аналітичного, розважального та пізнавального жанрів. Канал є порадником, навігатором, довідником для мешканців столиці.

 

product 16872

Газета "Хрещатик" - оперативне видання з повною добіркою новин про життя столиці України - Києва, аналізом політичних, громадських, економічних і культурних подій.

 

pedpresa

Освітній портал «Педагогічна ПРЕСА» – це максимум достовірних новин про освіту: від дитячого садка до аспірантури. А також – вебінари педагогів, психологів, посадовців, онлайн-трансляції знакових для галузі подій щодо реформування освіти, ЗНО, підручникотворення. Крім того, наш ресурс має добірку методичних розробок та уроків на допомогу вчителю, базу навчальних закладів. Конкурси, що проходять на порталі, зацікавлять творчих особистостей, які бажають випробувати свої таланти.

 

logo montessori

"Монтессорі центр" - мережа навчальних закладів в Києві без вікових обмежень. «Монтессорі центр» складається з музичних і художніх шкіл, студій хореографії, груп дитячого дошкільного розвитку і шкіл англійської мови "Montessori English School". Мета "Монтессорі центру" - дати можливість дітям і дорослим навчатися із задоволенням та допомогти їм реалізовати свої творчі здібності і таланти.

 

work logo

Державний навчальний заклад післядипломної освіти

«Навчально-методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму»

 kadrovyk

Конкурс розроблено для фахівців, які мають досвід роботи з кадрами і працюють на території України, а також студентів, що вивчають трудове право і управління персоналом.

Конкурс «КАДРОВИК РОКУ’2018» — це можливість перевірити свій професіоналізм і здобути нові знання, адже у процесі підготовки відповідей учасники оперативно стежать за змінами у трудовому законодавстві та новітніми тенденціями в управлінні персоналом. 

DEPS logo  Компанія DEPS заснована в 1991 році і на сьогодні є одним з небагатьох сучасних підприємств, яке бере реальну участь у формуванні асортименту національного телекомунікаційного ринку. Компанія не просто постачає передове обладнання, а просуває на ринку сучасні технологічні рішення світового рівня.