Images-loading

Інформаційні партнери

logo

Детально про освіту в Україні і за кордоном. На сайті "Освітній портал" розміщено найбільш повний електронний довідник ВНЗ України, останні новини освіти і науки, матеріали для успішної підготовки до ЗНО та іспитів, інформація про гранти, конкурси, конференції, вартість навчання в освітніх закладах. На Порталі працює електронна бібліотека, можна звернутися за правовою допомогою.

 

Київ

Телеканал "Київ" - головний телевізійний канал столиці. Глядачі телеканалу – жителі країни, які ведуть динамічний спосіб життя і потребують великого обсягу різноманітної інформації та цікавляться подіями столиці. «Київ» органічно поєднує програми інформаційного, аналітичного, розважального та пізнавального жанрів. Канал є порадником, навігатором, довідником для мешканців столиці.

 

product 16872

Газета "Хрещатик" - оперативне видання з повною добіркою новин про життя столиці України - Києва, аналізом політичних, громадських, економічних і культурних подій.

 

univ

"Univer.TV" - інформаційно-аналітичне медіа ЗМІ. Спеціалізоване на тематиці вищої та середньої освіти в Україні. Команда молодих,ініціативних,творчих та креативних журналістів. Кадрова політика каналу спрямована перш за все на пошук та розвиток молодих перспективних студентів, домогу у здобуванні професійного досвіду та подальшого карьєрного розвитку.

Висвітлення значимих подій у галузі освіти дивіться на univer.tv

 

pedpresa

Освітній портал «Педагогічна ПРЕСА» – це максимум достовірних новин про освіту: від дитячого садка до аспірантури. А також – вебінари педагогів, психологів, посадовців, онлайн-трансляції знакових для галузі подій щодо реформування освіти, ЗНО, підручникотворення. Крім того, наш ресурс має добірку методичних розробок та уроків на допомогу вчителю, базу навчальних закладів. Конкурси, що проходять на порталі, зацікавлять творчих особистостей, які бажають випробувати свої таланти.

 

logo montessori

"Монтессорі центр" - мережа навчальних закладів в Києві без вікових обмежень. «Монтессорі центр» складається з музичних і художніх шкіл, студій хореографії, груп дитячого дошкільного розвитку і шкіл англійської мови "Montessori English School". Мета "Монтессорі центру" - дати можливість дітям і дорослим навчатися із задоволенням та допомогти їм реалізовати свої творчі здібності і таланти.

 

logo golos krainy

Музична олімпіада “Голос Країни” проводиться з метою виявлення талантів серед учнів та студентів музичних навчальних закладів України, заохочення видатних педагогів, а також нагородження передових музичних навчальних закладів країни.

В Музичній олімпіаді можуть брати участь учні музичних шкіл, училищ та ВНЗ України віком від 3-х до 35 років.

 

work logo

Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні.

work logo

Державний навчальний заклад післядипломної освіти

«Навчально-методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму»