Полос Олена Дмитрівна

Полос Олена Дмитрівна

Молодший науковий співробітник

Освіта

Випускниця Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського за спеціальністю «Українська мова та література, зарубіжна література», 2006 р.

Закінчила магістратуру Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди за спеціальністю «Українська мова і література», 2014 р.

Досвід роботи

З 2006 по 2008 роки викладала українську мову та літературу у Великодолинській загальноосвітній школі № 2 Одеської області.

З 2008 по 2012 роки працювала у періодичних виданнях як журналіст, фотокореспондент, координатор редакції.

З 2012 року розпочала трудову діяльність в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Суміщала роботу методиста з викладанням дитячої, зарубіжної літератури в Університетському коледжі.

У 2016 р. перейшла на посаду помічника ректора, де реалізувала свій організаційний досвід.

У 2022-2023 роках працювала у Бібліотеці Університету.

З 2023 р. – молодший науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства Університету Грінченка.

Нагороди

2014 р. Подяка Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Розвиток мовних компетентностей працівників освітньої галузі.