Нова програма у системі підвищення кваліфікації НПП Університету

29 січня та 05 лютого 2024 року

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

29 січня та 5 лютого в рамках заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету, відбулися тренінгові заняття за програмою «Життєвий простір і психологічна пружність». Авторка і тренерка – Світлана Каліщук, доктор психологічних наук, професор кафедри психології особистості та соціальних практик, провела зустріч з колегами. Метою цієї нової програми є маніфестація ресурсів особистості, об’єктивація ознак реалістичного співвіднесення особистості зі світом в умовах війни, встановлення смислового зв’язку «Я» з ключовими вимірами життєвого простору.

Нова тема виявилася близькою багатьом колегам – довелося коригувати склад групи і запровадити правило, прописане у програмі: «учасники не повинні перетинатися один із одним у виконанні своїх посадових функцій». За словами авторки програми, це забезпечить вдале заглиблення у психологію особистості, дозволить більш детально провести її аналіз, почуватися вільніше у рефлексіях.

Сподіваємося мати можливість надалі брати участь у тренінгах цієї програми.

Заняття проходять на базі навчального корпусу № 2 на бульварі І. Шамо, 18/2.

За результатами успішного оволодіння програмою курсу учасникам буде зараховано підвищення кваліфікації 30 год.

Ціль 4. Якісна освіта

Нова програма