25.01.2023 р. – Обговорення проєкту Положення про Наукове товариство студентів аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка

25 січня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

25 січня 2024 року відбулося засідання ініціативної групи студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету, під час якого представники наукових товариств усіх структурних підрозділів взяли участь в обговоренні проєкту Положення про Наукове товариство студентів аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Оскільки Київський столичний університет імені Бориса Грінченка утворився шляхом злиття Муніципального закладу вищої освіти «Київська академія мистецтв» та Київського університету імені Бориса Грінченка (рішення Київської міської ради від 23 червня 2022 р. №4754/4795) для обговорення проєкту Положення був запрошений Мирослав Гринишин, завідувач кафедри музично-сценічного мистецтва Факультету музичного мистецтва і хореографії, український театральний режисер, продюсер, сценограф та педагог, Заслужений діяч мистецтв України.

Під час обговорення проєкту Положення виступили: Мирослав Гринишин, який поділився досвідом організації наукової діяльності здобувачів освіти і молодих вчених у Муніципальному закладі вищої освіти «Київська академія мистецтв»; Тетяна Руденко, методист НМЦ досліджень, наукових проєктів та програм, молодий вчений Університету, яка розкрила основні напрями діяльності Наукового товариства, які реалізовувалися у Київському університету імені Бориса Грінченка; Анастасія Котелевець, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, яка представила проєкт Положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

За результатами обговорення здобувачі освіти, молоді вчені Київського столичного університету імені Бориса Грінченка ухвалили рішення:

1. Затвердити проєкт Положення про Наукове товариство студентів аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
  2. Доручити Анастасії Котелевець, голові Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, викладачу кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, представлення проєкту Положення на Конференції трудового колективу Університету 30 січня 2024 року.

Дякуємо усім за плідну роботу!

Обговорення проєкту Положення