Фестиваль науки – 2016травень 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті завершився Фестиваль науки – 2016, у рамках якого пройшли різноманітні заходи, спрямовані на розвиток та популяризацію науки, залучення молоді до наукових досліджень, піднесення престижу науки.

У програмі Фестивалю: наукові конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи, тренінги та ворк-шопи, дискусійні клуби та панельні дискусії, брейн-ринги, вебінари, гостьові лекції провідних учених, презентації наукових видань, виставки-експозиції, засідання наукових гуртків та ін.

Дякуємо всім грінченківцям – науково-педагогічним, науковим, педагогічним працівникам, студентам, аспірантам, докторантам, молодим вченим Університету, які долучитися до Фестивалю науки, взявши участь у запропонованих заходах.

Звітний дайджест

logo fest nauky