Images-loading

Настас Дар’я Леонідівна

Науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Формування ІК- компетентності викладачів.
  • Організація роботи Microsoft Imagine Academy та авторизованого сертифікаційного центра CERTIPORT.

Біографія

• 2000 - 2005 – соціальний працівник (проведення тренінгів) молодіжної асоціації «Нова Генерація Лідерів» Центру позашкільної роботи (ЦПР) Святошинського району в місті Києві.

• 2005 – закінчила з відзнакою ЗОШ № 237 Дарницького району м. Києва.

• 2010 – закінчила з відзнакою Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю "Інформатика", спеціалізація "Фахівець у галузі освітніх вимірювань".

• 16.08.2010 - 16.08.2013 – вчитель інформатики в СШ №127 Дарницького району м. Києва.

• з 2012 по теперішній час -  викладач Кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка.

• 2014 - 2016  – вчитель інформатикив ЗОШ «Екологія і Культура» Оболонського району м. Києва (за сумісництвом).

• 2014 – вступила до аспірантури за спеціальністю «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

• з 2015  по теперішній час   науковий співробітник Центру ІКТ-компетенцій Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

• Визначення особливостей використання відео у навчальному процесі.
  • Розробка методичної системи використання навчального відео на основі існуючих програмних засобів та сервісів.
  • Застосування хмаро орієнтованих технологій у процесі проектування мультимедійних освітніх ресурсів