485-20-87
t.terletska@kubg.edu.ua
вул. Левка Лук‘яненка, 13-Б, каб. 004-А

Терлецька Тетяна Сергіївна

Заступник завідувача з питань змісту і досліджень

Біографія

2009 р. закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Переклад (англійська та німецька мови)» (магістр, диплом з відзнакою)

2014 р. отримала Certificate in Advanced English (ESOL, Кембриджський університет)

2018 р. вступила до Київського університету імені Бориса Грінченка на спеціальність «Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі»

Досвід роботи:

• Викладачем англійської мови у корпоративному секторі (Denis’ School, Accord Language Center, Golden Staff, Business Teaching Center)
  • Перекладачем («Профпереклад», ТОВ «Знання», «Британські обрії»), секретарем-перекладачем (ТОВ «ВСВ ЛТД»)
  • Менеджером-методистом іноземних видавництв (Cornelsen, Cambridge University Press в ТОВ «Лінгвіст»)
  • Фахівцем/Провідним фахівцем з навчання та розвитку персоналу (група компаній «Автологістика»)

Професійний і науковий інтерес

• Створення навчальних матеріалів, адаптованих до електронної форми навчання
  • Проведення тренінгів, семінарів, презентацій
  • Адаптація міжнародного навчального досвіду