Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НДЛ інформатизації освіти Проекти Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету

Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету

Про проект

Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету - рецензований збірник наукових праць (ISSN: 2414-0325) з міжнародною редакційною колегією, до складу якої входять науковці Польщі, Чехії, Португалії, Словаччини, Іспанії, Росії, Канади, Туреччини, Нідерландів та України. Головним редактором є Наталія Морзе, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної Академії педагогічних наук України.

Починаючи з 2015 року, в Київському університеті імені Бориса Грінченка проходить однойменна міжнародна науково-практична конференція ( http://openedu.kubg.edu.ua/), участь у якій беруть провідні науковці галузі інформатизації освіти України та світу.