Конкурс для співробітників «Сертифікаційний іспит Microsoft»

Останній термін подачі заявки: 22 травня 2017 року
Контакти: НДЛ інформатизації освіти, науковий співробітник Бучинська Дар’я Леонідівна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У рамках співпраці Київського університету імені Бориса Грінченка та Microsoft Imagine Academy співробітникам надано можливість БЕЗКОШТОВНО скласти міжнародний сертифікаційний іспит Microsoft. Вартість проходження сертифікаційного іспиту та отримання сертифікату за межами Університету Грінченка складає приблизно 2650 грн.

Запрошуємо науково-педагогічних працівників взяти участь у конкурсі «Сертифікаційний іспит Microsoft» та довести високий рівень сформованості ІК-компетентності. Іспит проводиться за лінією професійного розвитку - Microsoft Certified Educator (MCE).

За результатами конкурсу буде обрано 5 співробітників, які отримають можливість складати міжнародний сертифікаційний іспит Microsoft.

Сертифікат MCE підтверджує загальну технічну грамотність викладачів, необхідну для надання студентам комплексного навчання з можливістю їх адаптації під конкретні завдання.

Теми, які включені до іспиту:

• принципи освітньої діяльності;
  • навчальний план та оцінка;
  • педагогіка;
  • інформаційно-комунікаційні технології та технічні засоби;
  • організаційна та адміністративна робота;
  • підвищення кваліфікації.

Робоча мова іспиту: російська.

ПОСПІШАЙТЕ! КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

Для участі у конкурсі необхідно до 22.05.2016 р. заповнити реєстраційну форму

Заявка на участь у конкурсі "СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ MICROSOFT"

Для визначення переможців журі буде зважати на Ваші аргументи, вмотивованість та жагу до перемоги.

MCE