20-23 січня 2025 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка
Впродовж поточного тижня Цифровий хаб інноваційних рішень Київського столичного університету імені Бориса Грінченка продовжив серію тренінгів використання сучасних цифрових технологій в освітньому процесі, охопивши працівників Факультету музичного мистецтва і хореографії, Факультету романо-германської філології та Факультету педагогічної освіти. Окрім створення власного AI аватара, віртуальної виставки, генерації 3D-моделей та створення за їх допомогою доповненої реальності, викладачі опановували спеціалізовані інструменти для кожного факультету.
Викладачі факультету музичного мистецтва і хореографії працювали з сервісами генерації пісень за допомогою штучного інтелекту, онлайн-секвенсером з ШІ-функціями та платформи для озвучування.
Працівники Факультету романо-германської філології досліджували лінгвістичні інструменти: платформу для вивчення мов через популярні пісні, сервіси лексикографічного аналізу текстів, створення словників та вивчення колокацій, а також платформу для текстового аналізу з вивченням частотності слів, стилістики та структури тексту.
Науково-педагогічні працівники факультету педагогічної освіти ознайомилися з ШІ чат-ботом для створення карт думок, автоматичного перетворення документів на професійні презентації PowerPoint та платформами для створення віртуальних симуляцій в тому числі й з використанням штучного інтелекту.
В кінці тренінгів учасники мали змогу ознайомитися з технологією віртуальної реальності та обговорили особливості її застосування в освітньому процесі в рамках навчальних дисциплін.