Семеніст Іван Васильович

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор філологічних наук, доцент

Освіта

• Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Історичний факультет. Магістр історії (диплом магістра з відзнакою).
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Аспірантура, кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн, кандидат історичних наук (Всесвітня історія), тема дисертаційного дослідження: «Американсько-японський союз безпеки в постбіполярний період (1991-2001 рр.)».
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут філології, кафедра китайської, корейської та японської філології, державний кваліфікаційний іспит з японської мови за повний курс навчання
  • Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут філології. Магістр філології, викладач китайської мови і зарубіжної літератури, викладач англійської мови

Досвід роботи у законотворчій сфері

2011-2013 - Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України
Член робочої групи по роботі над законопроектом про Вищу освіту

2009 - 2010 - Верховна Рада України, Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
Член технічного комітету по внесенню змін до законопроектів про Вибори Президента України, про Вибори до Верховної Ради України та ін.

Досвід громадської діяльності

2018 – т.ч. - Президент Української асоціації викладачів китайської мови

2009 - 2011 - Член виконкому Української асоціації студентського самоврядування, голова комісії з питань співпраці з органами місцевої влади

2007 - 2010 - Член Ради з питань молодіжної політики при Київській міській державній адміністрації (координатор міжнародної співпраці)

2007 - 2013 - Голова Наукового товариства студентів та аспірантів Історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

2005 - 2007 - Заступник голови Студентського парламенту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (міжнародні зв’язки)

Професійний і науковий інтерес

Автор понад 60 наукових робіт, у тому числі 4 монографій (індивідуальної та трьох колективних), трьох навчальних посібників. Керівник наукової теми «Розвиток сходознавчих студій у контексті інтернаціоналізації вищої освіти» (2016-2022) (Реєстраційний номер: 0116U007073). Головний редактор англомовного журналу Ukrainian Journal of Sinology Studies (ISSN: 2709-149X). Член технічних комітетів Міжнародної конференції з інформаційних та освітніх технологій (ICIET),  м. Окаяма, Японія; Всесвітньої мульти-конференції з Систем, Кібернетики та Інформатики (WMSCI), м. Орландо, США; та Міжнародної конференції з питань освітніх технологій (ICFET), м. Бангкок, Таїланд.

Інше

Відзнаки та нагороди

2020 - Премія Надзвичайного та Повноважного посла Китайської Народної Республіки в Україні 2020

2019 - Медаль Бориса Грінченка