Наша діяльність

У науково-методичному центрі видавничої діяльності (надалі НМЦ видавничої діяльності), працюють висококваліфіковані наукові, літературні редактори, методисти, дизайнери, верстальники, технологи, техніки, які здійснюють комплексну редакційно-видавничу підготовку до друку і виготовлення підручників, навчальних посібників, монографій, наукової, у т. ч. наукових журналів, збірників статей, навчально-методичної літератури та іншої друкованої продукції до конференцій, семінарів, круглих столів тощо, різних видів аркушевої друкованої продукції, а також бланків документів, грамот, подяк, сертифікатів, інформаційно-іміджевих буклетів, рекламних і профорієнтаційних матеріалів, документів про освіту та інших видів продукції для забезпечення діяльності Університету й документообігу між його структурними підрозділами.

НМЦ видавничої діяльності також здійснює додаткові освітні послуги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 796 від 27.08.2010 р., а саме: може надавати комплексну видавничу підготовку та виготовлення наукової, навчальної, методичної, довідкової та інших видів літератури, журналів, рекламної продукції — буклетів, плакатів, банерів, флаєрів, календарів, папок та ін., візитівок.

Можливе виконання окремих процесів:

• редагування;
  • коректура;
  • верстальні роботи;
  • дизайнерське оформлення видань, розробка фірмового стилю, макетування, підготовка ілюстративного матеріалу до друку;
  • копіювання;
  • ламінування;
  • тиснення фольгою;
  • брошурування на скобу, пружину;
  • опорядження в тверду обкладинку дипломних, курсових робіт, рефератів;
  • друк накладів друкованої продукції на замовлення.

На базі Київського столичного університету імені Бориса Грінченка з 2015 року створений регіональний інформаційно-виробничий Вузол з виготовлення студентських, учнівських квитків державного зразка для закладів освіти.

НМЦ видавничої діяльності устатковане власним цифровим обладнанням, яке дозволяє виконувати різноманітні замовлення якісно і вчасно.