Світлій пам'яті Владислава Медзенівського

Пам’яті Героя-захисника, патріота, гідного сина України, студента 4 курсу освітньої програми «Менеджмент»

Київського Університету імені Бориса Грінченка

ВЛАДИСЛАВА МЕДЗЕНІВСЬКОГО

Світлій пам'яті Владислава Медзенівського26 червня 2023 року поблизу села Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області загинув студент 4 курсу Факультету економіки та управління Владислав Медзенівський.

Хлопець мав блискучі перспективи і міг би стати високопрофесійним менеджером, отримавши фахову освіту, будувати успішну кар’єру, але восени 2022 року поставив для себе інші, важливіші, пріоритети – захист Батьківщини. Взявши академічну відпустку, Владислав став розвідником 47-ої окремої механізованої бригади.

Після Перемоги Владислав планував обов’язково продовжити навчання, але віддав своє молоде життя, боронячи нашу державу. Він був справжнім Героєм, мужнім Воїном. Пам'ять про Владислава Медзенівського залишиться у серцях викладачів, студентів Університету імені Бориса Грінченка, українського народу назавжди!