ВИБОРИ ЄАУ: НОМІНАЦІЇ НА ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА ТА ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ПІДТВЕРДЖЕНІ

На своєму засіданні наприкінці жовтня Рада ЄАУ схвалила списки кандидатів на майбутні вибори Президента та членів Правління ЄАУ.

Професор Мартіна Райє, колишній ректор Невшательського університету у Швейцарії та професор Майкл Мерфі, колишній президент Коркського університетського коледжу в Ірландії, змагатимуться за посаду Президента ЄАУ. Обидва в даний час є членами Ради ЄАУ і вже оголосили, що вони повернуться до своїх посад у разі необрання.

Крім того, наступні кандидати претендують бути обраними до Правління ЄАУ:

Професор Хосеп Гаррелл, університет Рамон Льюл (Іспанія), ректор

Професор Майкл Джеккель, Террійський університет (Німеччина), президент

Професор Патрік Леві, університет Гренобль-Альпи (Франція), президент

Професор Марчін Паліс, Варшавський університет (Польща), ректор

Професор Снєжана Прийич-Самаджия, Університет Рієка (Хорватія), ректор

Професор Марі Сундлі Твейт, Норвезький університет наук про життя (Норвегія), ректор

Професор Франческо Убертіні, Болонський університет (Італія), ректор

Вибори відбудуться під час наступної Генеральної Асамблеї ЄАУ на щорічній конференції 11-12 квітня 2019 року в Університеті Сорбонни у Парижі, Франція. Всі чинні члени ЄАУ запрошуються до участі у виборах та отримають додаткову інформацію про реєстрацію та процедуру голосування в належний час.