a.kotelevets.asp@kubg.edu.ua

Котелевець Анастасія Михайлівна

Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених

Біографія

• З 2008 р. по 2012 р. навчалася в Київському університеті імені Бориса Грінченка, за спеціальністю «Соціальна педагогіка» та отримала кваліфікацію бакалавра соціальної педагогіки, соціального педагога. Отримала диплом бакалавра з відзнакою.
  • З 2012 р. по 2014 р. навчалася в Київському університеті імені Бориса Грінченка, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Соціальна педагогіка» та здобула кваліфікацію викладач соціальної педагогіки, практичний психолог у навчальних закладах, присвоєно ступінь магістра. Отримала диплом магістра з відзнакою.
  • З 2014 р. по 2015 р. навчалася в Київському університеті імені Бориса Грінченка, здобула кваліфікацію магістра управління навчальним закладом, керівника установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання). Отримала диплом магістра з відзнакою.
  • З 2020 р. – аспірантка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка (спеціальність 231 – Соціальна робота).
  • 20 вересня 2021 р. – обрано заступницею голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Інституту людини.
  • 5 жовтня 2022 р. – обрано головою Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.
  • З 7 жовтня 2022  р. – викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.
  • 18 жовтня 2022 р. – обрано заступником голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • 01 листопада 2023 року обрано Головою наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету.

Професійний і науковий інтерес

• Волонтерська діяльність.
  • Розробка та проведення просвітницьких та профілактичних тренінгів.
  • Вивчення питання академічної доброчесності.

Інше

• Тема дисертаційного дослідження: «Розвиток соціальної активності студентів у волонтерській діяльності».
  • Учасниця Всеукраїнських та Міжнародних наукових та науково-практичних конференцій.
  • Авторка наукових публікацій.