b.bezpalko.asp@kubg.edu.ua

Безпалько Богдан Богданович

Виборний представник до Вченої Ради Університету

Біографія

• З 2014 р. по 2018 р. навчався в Тернопільському національному університеті імені Володимира Гнатюка. Отримав диплом бакалавра з відзнакою.
  • З 2018 р. по 2020 р.  навчався в магістратурі Київського університету імені Борига Грінченка за спеціальністю 032 Історія та археологія. Отримав диплом з відзнакою.
  • З 2020 р. – аспірант спеціальності 032 Історія та археологія Київського університеті імені Борига Грінченка.
  • З 2022 р. – викладач кафедри історії України Факультету суспільно-гуманітарних наук Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • 18 жовтня 2022 р. – обрано на посаду виборного представника з-поміж числа аспірантів та докторантів до складу Вченої ради Університету.

Професійний і науковий інтерес

• історія України ХХ ст.
  • інформаційна політика Радянського Союзу
  • радянська пропаганда у сфері шкільної освіти

Інше

• Тема дисертаційного дослідження: Радянська пропаганда у школах середньої загальної освіти Київської області (1932-1941 рр.).
  • Учасник Всеукраїнських та Міжнародних наукових та науково-практичних конференцій.

Перемоги на історичних турнірах:

1. У 2016 р. здобув ІІІ місце на V Всеукраїнському студентському турнірі з історії
  2. У 2017 р. здобув ІІ місце на VІ Всеукраїнському студентському турнірі з історії
  3. У 2018 р. здобув ІІІ місце на VІІ Всеукраїнському студентському турнірі з історії
  4. У 2019 р. здобув ІІ місце на VІІІ Всеукраїнському студентському турнірі з історії та І місце на турнірі «Ісламознавство: український контекст».