preview proekt ofis ntПроектний офіс Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка шукає менеджерів!

Якщо ви бажаєте активно розвиватися у своїй науковій галузі, брати участь у міжнародних та вітчизняних проектах, вигравати гранти, першими дізнаватися про нові освітні програми, тренінги та стажування, прагнете працювати в молодій й енергійній команді – заповнюйте форму і приходьте на навчання:

• 11 жовтня о 15:15, в ауд. 215 (вул. М. Тимошенка, 13Б) – співбесіда з новими менеджерами та тренінг зі стратегічного планування;

• 18 жовтня о 15:15, в ауд. 215 (вул. М. Тимошенка, 13Б) – тренінг з проектного менеджменту;

• 20 жовтня о 15:15, в ауд. 215 (вул. М. Тимошенка, 13Б) – тренінг з фандрейзингу.

З питаннями та пропозиціями звертайтеся до Дениса Губашова:

Тел. 093 704 80 03, 067 493 59 64

Наші сторінки у соціальних мережах Фейсбук та ВКонтакті.