Засідання Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених у квітні 2017 року

Дата: 4 квітня 2017 року
Місце: Київський університет імені Бориса Грінченка

4 квітня 2017 року відбулося засідання Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка.

На порядок денний були винесені такі питання:

1. Заходи у квітні 2017 року:

• Волонтерська акція «Молодіжна наука – шлях до самореалізації», 4 квітня, о 13:00.
  • Майстер-клас «Наукове декларування: профіль науковця в Google Академії» , спікери: Копанєва Вікторія Олександрівна, директор Наукової бібліотеки Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, кандидат історичних наук; Костенко Леонід Йосипович, завідувач відділу бібліометрії та наукометрії Служби інформаційно-аналітичного забезпечення Національної бібліотеки України ім. В. Вернадського, старший науковий співробітник, кандидат технічних наук, 13 квітня, о 13:40.
  • Майстер-клас «Інформаційні ресурси Web of Science: розширені можливості» , спікер: Опришко Тетяна Сергіївна, директор бібліотеки Університету Грінченка, кандидат наук із соціальних комунікацій, 19 квітня, о 10:00.
  • Майстер-клас «Підготовка наукової статті до публікації у міжнародному рейтинговому журналі », спікер: Лях Тетяна Леонідівна, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Інституту Людини Університету Грінченка, кандидат педагогічний наук, доцент, 21 квітня, о 10:00.

2. Організація поїздки до Львівського наукового університету для участі в Круглому столі «Проблеми розвитку молодіжної науки в Україні», 28–29 квітня.

3. Заходи до Фестивалю науки.

4. Нагородження подяками та преміювання.