Наукові чаювання «Навички дослідників XXI століття»

Дата: 22 травня 2019 року
Час: 10:00
Місце: вул. Маршала Тимошенка, 13б, ауд.407

Шановне товариство!

У середу, 22 травня, о 10:00 в аудиторії 407 відбудеться Рада Наукового товариства. Цього разу вона пройде у форматі Наукових чаювань, одразу після яких відбудеться майстер-клас, присвячений теорії ігор.

Долучайтеся!

На порядку денному:

1) 10:00-11:20 - підбиття підсумків роботи Наукових товариств структурних підрозділів та Наукового товариства Університету у 2018-2019 н.р., обговорення шляхів розвитку Наукового товариства та планування роботи на наступний навчальний рік;

2) 11:30-13:00 - майстер-клас «Теорія ігор: прийняття стратегічних рішень в умовах невизначеності та конфлікту». Модератор: Прошкін Володимир Вадимович, доктор педагогічних наук, професор кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка.

Запрошуємо до обговорення усіх бажаючих!

Зверніть увагу, що для участі у майстер-класі реєстрація є обов'язковою.

Гарного дня!

05 22 19 nauk chaiuvannia