06.10.2020 р. –Щорічний квест «Серце Києва»

06 жовтня 2020 року
м.Київ

6 жовтня 2020 р. Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Історико-філософського факультету з дотриманням усіх карантинних правил організувало для І курсу спеціальності "Історія та археологія" щорічний квест «Серце Києва».

Було сформовано вісім команд по три особи. Кожна команда відповідно до маршруту мала пройти п’ять головних локацій та виконати різні творчо-історичні завдання, зокрема такі як: співвіднести міри довжини, поверхні та об’єму Давньої Русі з їх сучасними значенням; розгадати наступну локацію та зробити фото-селфі з коротким описом про історичну пам’ятку, заповнити уривок про княгиню Ольгу з «Повісті минулих літ», зіграти невеличку сценку з п’єси М. Старицького «За двома зайцями», дати відповіді на питання з вікторини «Правда чи неправда». Після проходження маршруту Головою Наукового товариства Наукового товариства Історико-філософського факультету Денисом Хохловим та старшим викладачем кафедри історії України, куратором 1 курсу Русланом Куциком було оголошено переможців квесту та вручено призи: статуетку Ніку-перемогу, грамоти, подяки, книги та солодощі.

Атмосфера заходу, не зважаючи на погодні умови, була надзвичайно позитивною та радісною. Перший курс отримав можливість детальніше ознайомитися з історичними локаціями м. Києва та пригадати цікаві факти й події.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам та всім учасникам квесту!

06.10.2020 р. –Щорічний квест «Серце Києва»