06.04.22 – Онлайн-засідання Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка

06 квітня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

06 квітня 2022 року відбулося онлайн-засідання Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про перенесення та проведення Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» у рамках Фестивалю науки 2022.
  2. Про внесення коректив у План роботи Школи академічної доброчесності Університету Грінченка на 2022 рік.
  3. 3. Про скликання Конференції членів (делегатів) Наукового товариства Університету Грінченка у червні 2022 року.