02.12.2022 – Корпоративний онлайн-квест для першокурсників і всіх охочих від Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка

27.10.2022 – Участь Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка у ІІІ Всеукраїнському форумі рад молодих вчених

02 грудня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

02 грудня 2022 року відбувся корпоративний онлайн-квест для першокурсників і всіх охочих від Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка, під час якого учасники ознайомилися з основними напрямами роботи Наукового товариства Університету Грінченка, діяльністю Школи академічної доброчесності Київського Університету.

За результатами квесту найактивнішими  було визнано команди:

Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти

Факультету української філології, культури та мистецтв

Факультету образотворчого мистецтва та дизайну

Факультету педагогічної освіти

Факультету романо-германської філології

Найактивніші учасники та команди отримали корпоративні сувеніри відНаукового товариста студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету.

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проектів та програм