26.12.2022 – Онлайн-семінар «Академічна доброчесність в умовах воєнного стану»

27.10.2022 – Участь Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка у ІІІ Всеукраїнському форумі рад молодих вчених

26 грудня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

26 грудня 2022 року за ініціативи Школи академічної доброчесності Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся онлайн-семінар  «Академічна доброчесність в умовах воєнного стану».

Спікером заходу виступив Євген Ніколаєв, науковий співробітник аналітичного центру «ОсвітаАналітика» Київського університету імені Бориса Грінченка, який представив результати досліджень щодо розвитку академічної доброчесності в умовах воєнного стану, обговорив із учасниками семінару вплив воєнного стану на організацію роботи закладів вищої освіти та можливі наслідки нових реалій для розвитку культури академічної доброчесності в освітньому процесі.

Нехай все буде #Dobro_чесно!

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проектів та програм