29.09.23 – Онлайн-засідання Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка

29 вересня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінчека

29 вересня 2023 року відбулося онлайн-засідання Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка.

На порядок денний були винесені наступні питання:

• Про пріоритетні напрями розвитку Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету у 2023-2024 н.р.
  • Про підготовку до виборів голови, заступника голови Наукового товариства Університету.
  • Про проведення виборів голів, заступників наукових товариств структурних підрозділів.
  • Про підготовку загальноуніверситетського наукового квесту «Київ – моя столиця» від Наукового товариства Університету Грінченка.
  • Про організацію роботи Школи академічної доброчесності Університету Грінченка у 2023 -2024 н.р.

Дякуємо всім за плідну роботу та ефективну комунікацію.

Онлайн-засідання