10.11.2023 року – Участь Наукового товариства в науково-популярному заході «Ніч молодіжної науки - 2023 в умовах війни»

Всеукраїнська наукова конференція – XVI Грінченківські читання «Епоха Грінченка: просвіта, нація, ідентичність» (до 160-річчя від дня народження Бориса Грінченка)

10 листопада 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

10 листопада 2023 року представники Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка (О. Мусіяченко, А. Котелевець, М. Бойко) взяли участь, у VII науково-популярному заході «Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни», представивши практичні кейси щодо популяризації академічної доброчесності серед молоді.

Захід щорічно організовує Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з метою налагодження співпраці між молодими науковцями з різних куточків України.

Також Марія Бойко, керівник Школи академічної доброчесності Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософії, старший викладач кафедри української мови, порушила питання щодо ключової ролі університетів у формуванні академічної доброчесності молодих дослідників, ознайомила присутніх із особливостями утвердження академічної культури в Київському університеті імені Бориса Грінченка.