20.03.2020 р. – Конкурс проєктів за напрямом «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики»

20 березня 2020 року у рамках Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» відбувся конкурс наукових проєктів за напрямом «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики».

Перемогу у конкурсі здобув проєкт «Школа академічної доброчесності».

Автори проєкту:

Шахова Оксана, голова Наукового товариства Факультету права та міжнародних відносин, студентка IV курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (Країнознавство)» Факультету права та міжнародних відносин Київський університет імені Бориса Грінченка;

Любарець Діана, студентка ІІІ курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (Регіональні студії)» Факультету права та міжнародних відносин Київський університет імені Бориса Грінченка;

Корженівська Вікторія, студентка ІІ курсу спеціальності «Міжнародна відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (Регіональні студії)» Факультету права та міжнародних відносин Київський університет імені Бориса Грінченка).

Щиро вітаємо переможців!