13.04.2020 – Тренінг «Про факт-чекінг» від Школи академічної доброчесності та Наукового товариства Університету Грінченка

13 квітня 2020 року у рамках Школи академічної доброчесності за підтримки Наукового товариства Університету Грінченка відбувся тренінг «Про факт-чекінг», який провели Оксана Шахова, координаторка проєкту, голова Наукового товариства Факультету права та міжнародних відносин Університету Грінченка, студентка IV курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (Країнознавство)», та Діана Любарець, відповідальна за роботу з учасниками проєкту, заступниця голови Наукового товариства Факультету права та міжнародних відносин Університету Грінченка, студентка ІІІ курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (Регіональні студії)».

Під час тренінгу учасники дізналися про факт-чекінг – напрям журналістського контролю, який спрямовано на виявлення невідповідностей між фактами та навколишньою дійсністю; детально розглянули конкретні приклади фейкової інформації, зокрема пов'язаної з Україною; виконали практичні завдання, у яких за допомогою 5-ти кроків вчилися розпізнавати фейки та знаходити достовірну інформацію.

Після завершення заходу агенти змін Школи академічної доброчесності отримали домашнє завдання для закріплення отриманих знань та навичок.

Все буде #Dobro_чесно!