Жовтень 2020 р. – Академічна доброчесність з перших днів навчання в Університеті

Впродовж першого місяця навчання на Факультеті права та міжнародних відносин під час вивчення дисципліни «Я - студент» студенти першого курсу спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародне право» та «Право» були ознайомлені з етичними принципами та нормами академічної доброчесності.

Дякуємо старшому викладачу кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, кандидату наук з державного управління Олені Володимирівні Пістракевич та старшому викладачу кафедри публічного та приватного права Наталії Олександрівні Обловацькій, які в інтерактивній та цікавій формі донесли студентам інформацію про необхідність та важливість дотримання принципів академічної доброчесності.

10 akadem dobrochesnist 1  10 akadem dobrochesnist 2

10 akadem dobrochesnist 4  10 akadem dobrochesnist 3