14.11.22 – Вебінар з елементами тренінгу «Бренд науковця і академічна доброчесність», який присвячений розгляду елементів бренду науковця та академічній доброчесності як одному з його елементів

14 листопада 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

14 листопада 2022 року у рамках Школи академічної доброчесності Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся вебінар з елементами тренінгу «Бренд науковця і академічна доброчесність», присвячений розгляду академічній доброчесності як одному з елементів бренду науковця.

Спікеркою заходу була: Анастасія Сімахова, професор кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Національного авіаційного університету, перший заступник Голови Ради молодих учених при МОН України, заступник Голови Офісу підтримки вченого, доктор економічних наук, доцент.

Участь у заході взяли студенти, магістранти, аспіранти і молоді вчені Київського університету імені Бориса Грінченка.

Дякуємо усім учасникам за плідну дискусію.

«Нехай все буде Dobro_чесно!»

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

«Бренд науковця і академічна доброчесність»