20.10.2022 – Вебінар «Дотримання принципів академічної доброчесності в навчальному процесі»

20 жовтня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

20 жовтня 2022 року на Факультеті східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся вебінар на тему «Дотримання принципів академічної доброчесності в навчальному процесі».

Участь у вебінарі взяли студенти та магістранти усіх курсів.

Під час заходу були обговорені наступні питання:

• принципи академічної доброчесності під час виконання навчальних завдань та підготовки наукових текстів;
  • правила цитування у наукових текстах;
  • ресурси для формування бібліографічного списку;
  • що передбачає дотримання академічної доброчесності; вітчизняні нормативні документи щодо дотримання академічної доброчесності, зокрема в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Основний меседж заходу академічна доброчесність – запорука якості вищої освіти та достовірності наукових досліджень.

«Дотримання принципів академічної доброчесн...