30.09-04.10.2023 – Серія семінарів «Формування культури академічної доброчесності у здобувачів вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка»

30.09-04.10.2023 – Серія Семінарів «Формування культури академічної доброчесності у здобувачів вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка»

30 вересня - 04 жовтня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

З 30 вересня по 04 жовтня 2023 року відбулася серія семінарів для студентів І курсу, магістрантів та аспірантів І року навчання Факультету економіки та управління Київського університету імені Бориса Грінченка «Формування культури академічної доброчесності здобувачів вищої освіти у Київському університеті імені Бориса Грінченка».

Модерувала заходи Лойко Валерія Вікторівна, професор кафедри міжнародної економіки Факультету економіки та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор економічних наук, професор.

Під час заходу учасники:

• проаналізували положення нормативно-правових актів України (зокрема статтю 42 «Академічна доброчесність» Закону України «Про освіту»), нормативні документи Університету Грінченка з академічної доброчесності (Положенням про академічну доброчесність науково-педагогічних, наукових, педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та Положенням про організацію освітнього процесу);
  • визначили найбільш розповсюджені ситуацій прояву академічної недоброчесності під час виконання завдань з навчальних дисциплін та під час написання кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти;
  • розглянули системи, що виявляють текстові збіги (Unicheck та Strike Plagiarism);
  • визначили види відповідальності, до яких можуть бути притягнені здобувачі вищої освіти за порушення академічної доброчесності.

По завершенню заходу студенти І курсу, магістранти та аспіранти І року навчання заповнили Декларації про академічну доброчесність.

Серія семінарів